Razem wspieramy Seniorów 2.0 – Mikołajki dla najstarszych

Dołącz do naszej charytatywnej zbiórki i pomóż kupić sprzęt rehabilitacyjny dla seniorów.

Dzięki Wam w ubiegłym roku seniorzy z:

• Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Dąbrowie Białostockiej,
  • Domu Pomocy Społecznej Gniazdo Rodzinne w Warszawie oraz

otrzymali m.in. podnośnik hydrauliczny, fotel do masażu leczniczego oraz podnośnik multifunkcyjny, „… który sprawił tyle radości opiekunom, fizjoterapeutom i przede wszystkim podopiecznym, że brak nam słów…” – powiedziała Joanna Dacka Pełnomocnik Zarządu Fundacji „Święty Mikołaj dla Seniora”.

Nie przestajemy pomagać!

Teraz znów możemy wspólnie zrobić coś dobrego! Zapraszamy Was i Waszych bliskich do włączenia się do zbiórki charytatywnej, z której całą zebraną kwotę przeznaczymy dla seniorów z Domu Pomocy Społecznej w Sosnowcu. Jest to całodobowy ośrodek, w którym aktualnie przebywają 54 osoby. Dom zgłosił się z prośbą o pomoc w zakupie elektrycznego wózka inwalidzkiego, lampy gabinetowej (Solux) oraz szeregu różnego drobnego sprzętu potrzebnego na co dzień do rehabilitacji. Wspólnie z Fundacją „Święty Mikołaj dla Seniora”, której przekażemy całą zebraną kwotę postaramy się spełnić ich oczekiwania.

Zbiórka będzie trwała od 6 listopada (poniedziałek) do 6 grudnia (środa).

Jak wesprzeć akcję?

Każdy może szybko i wygodnie dołączyć do akcji – zrób przelew:

• BLIK na numer telefonu Fundacji 516 925 400,
  • na Fundację w naszej aplikacji mobilnej i Santander internet,
  • na stroniesantander.pl/donacje,
  • skanując QR kod,
  • bezpośrednio na konto Fundacji: 53 1090 1056 0000 0001 4750 0104 z dopiskiem „darowizna”.

Odpowiedzmy na potrzeby osób starszych, takie zakupy mogą odmienić ich życie.

Dziękujemy !

Zobacz co kupiliśmy dla Seniorów w ubiegłym roku