Pomagaj razem z nami !

Wpłać dowolną kwotę na konto Fundacji, wykorzystując zamieszczony obok, panel do płatności.

Wybierz kwotę i wpłać poprzez:

• przelew BLIK na numer telefonu 516 925 400
  • BLIK
  • kartę kredytową lub debetową
  • przelew online lub tradycyjny na konto Fundacji nr 53 1090 1056 0000 0001 4750 0104  – tytuł wpłaty „darowizna”

Razem z bankami Grupy Santander w Europie przekazaliśmy ponad 4,5 mln zł! Wsparliśmy Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża i Agencję ONZ ds. uchodźców, UNHCR.

Wpłać dowolną kwotę na konto Fundacji, a my ją podwoimy. Do każdej Twojej złotówki dopłacimy kolejną złotówkę. Na ten cel przeznaczamy 1,5 mln złotych. Całą kwotę przekażemy organizacjom, na działania humanitarne i medyczne w Polsce i w Ukrainie.

Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Pomagaj z Fundacją Santander

Dziękujemy!
Wybierz kwotę lub wprowadź własną

Uzupełnij swoje dane

Już za moment Twoja pomoc do nas dotrze! Potrzebujemy jeszcze Twoich danych, aby płatność została poprawnie zrealizowana.