Wolontariat to piękne i pożyteczne zajęcie, które przynosi wiele korzyści zarówno wolontariuszom, jak i całemu społeczeństwu. To nie tylko sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu, ale również szansa na rozwój osobisty oraz zdobycie nowych doświadczeń. Dla wielu wolontariuszy to często sposób na życie.

Jesteśmy dumni , że Santander Bank Polska ma w swoich szeregach ludzi, którzy poświęcają swój czas i umiejętności na rzecz innych. To dowód na to, że pracownicy banku mają nie tylko wysokie kompetencje zawodowe, ale także wrażliwość społeczną i chęć niesienia pomocy potrzebującym.

Działając jako wolontariusze, udowadniamy, że nasza organizacja nie tylko dba o biznesowe cele, ale także o dobro wspólne.

Fundacja wspiera pracowników banku – wolontariuszy merytorycznie i finansowo i docenia ich wkład w rozwój  lokalnych społeczności.

Wolontariat 2023

Liczba wolontariuszy