Konkurs „Zasiej EKO-zmianę” z kwiatami maciejki!

 

Już 7 maja rozpoczniemy nową EKO-akcję. W tym dniu wszystkim, którzy przyjdą do oddziałów banku oraz klientom Santander Bank Polska będziemy rozdawać nasiona kwiatów maciejki. Wspólnie możemy zasiać ponad 300 milionów ziarenek i stworzyć kwiecistą łąkę pełną motyli i pszczół!

łąka z kwiatami i para siedząca na ławeczce

 

Zasady konkursu

Wszyscy, którzy posadzą otrzymane od nas kwiaty, mogą wziąć udział w konkursie „Zasiej EKO-zmianę” i wygrać nauszne słuchawki bezprzewodowe.

Chcemy nagrodzić 30 uczestników, którzy spełnią wszystkie warunki konkursowe i których praca konkursowa będzie oryginalna, pomysłowa oraz kreatywna.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? By zdobyć nagrodę wystarczy posiać nasiona i pokazać nam na zdjęciach lub filmie, w jak najbardziej pomysłowy sposób, jak  kwiaty maciejki rosły. Szczegóły w regulaminie.

Eko akcja dla uczestników programu Pomagam z Santander

Młodym, którzy biorą udział w programie Pomagam z Santander i w tym dniu odbiorą nasiona maciejki, doradcy mogą wręczyć „Podziękowanie za udział w ekologicznej akcji charytatywnej”.

Ważne informacje

  • Maciejkę można odebrać tylko 7 maja 2021 r. (do wyczerpania zapasów).
  • Konkurs „Zasiej EKO-zmianę” trwa do 24 czerwca 2021 r. – REGULAMIN KONKURSU
  • Informacje o wynikach konkursu umieścimy na profilu fundacji najpóźniej 24.06.2021 r.

Zadaniem uczestnika konkursu  jest:

  1. zasianie nasion maciejki w swoim ogrodzie na balkonie lub innym miejscu;
  2. zaznaczenie miejsce wysiewu oryginalną torebką po maciejce;
  3. zrobienie ciekawej dokumentacji fotograficznej (max. 3 zdjęcia) lub filmowej (filmik max. 15 sekund) procesu wzrostu maciejki – od zasiania do zakwitnięcia;
  4. uczestnik przygotowując dokumentację zdjęciową lub filmową może dodać np. ciekawy komentarz, animowany tekst czy ciekawy podkład muzyczny;
  5. następnie w terminie 18 – 20 czerwca 2021 r. wrzucenie zrobionych zdjęć lub filmik w komentarzu pod postem konkursowym wraz z informacją, gdzie została posiana maciejka ( ogród, balkon lub inne miejsce) i w jakiej miejscowości.
  6. Do zdjęć lub filmu w komentarzu Uczestnik może dodać krótki opis jaką eko – zmianę chciałby wprowadzić w swoim lokalnym środowisku.

Uczestnik konkursu wyraża powyższe zgody przez oświadczenie w:

a. komentarzu pod postem ze zgłoszeniem pracy konkursowej lub
b. wiadomości prywatnej wysłanej do Organizatora w serwisie Facebook

Szczegółowe informacje w Regulaminie.

Przyjdź do oddziału 7 maja 2021 r. po nasiona maciejki, a potem wprowadź w swojej okolicy wiosenny nastrój. 

Nasiona maciejki, gdy rozkwitną, nie tylko pięknie pachną, ale i wyglądają. Mają fioletowo-różowy kolor i słodki zapach – można go poczuć tylko wieczorem, bo w ciągu dnia kwiat maciejki się nie otwiera.

Tu mieszkam, tu zmieniam EKO

Konkurs „Zasiej EKO-zmianę” jest elementem programu grantowego „Tu mieszkam, tu zmieniam EKO”, który wspiera ambasador Santander Bank Polska Marcin Dorociński.

W tegorocznej edycji programu „Tu mieszkam, tu zmieniam EKO” wystartowały aż 1062 organizacje. Grantem nagrodziliśmy 58 eko-projektów.

Zobaczcie, gdzie powstaną nowe zielone przestrzenie.

 

Pomagaj z Fundacją Santander

Dziękujemy!
516 925 400
Wybierz kwotę lub wprowadź własną

Uzupełnij swoje dane

Już za moment Twoja pomoc do nas dotrze! Potrzebujemy jeszcze Twoich danych, aby płatność została poprawnie zrealizowana.