Dlatego Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, uruchomiła pilotażowo czat przy telefonie zaufania 116 111. Czat obsługują specjaliści, którzy pomagają dzieciom i młodzieży w czasie kryzysu.

Wraz z Santander Bank Polska, Grupą Santander oraz Klientami banku rozpoczęliśmy zbiórkę, aby każde dziecko, które potrzebuje wsparcia, mogło rozmawiać online ze specjalistami – 24/7. Zebrane fundusze będą przeznaczone na utrzymanie i dalszy rozwój działania czatu.

Wspólnie zebraliśmy już:
0
7
0
5
8
3
2

Prezentowana kwota jest kwotą podwojoną przez Fundację Santander

Dołącz do naszej akcji

Podwajamy każdą wpłatę – do 1 miliona złotych.

Ty wpłacasz 1 zł – my dokładamy kolejne 1 zł.

Podwojoną kwotę przekażemy Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.

Wpłaty możesz dokonać poprzez

Pomagaj z Fundacją Santander

Dziękujemy!
516 925 400
Wybierz kwotę lub wprowadź własną

Uzupełnij swoje dane

Już za moment Twoja pomoc do nas dotrze! Potrzebujemy jeszcze Twoich danych, aby płatność została poprawnie zrealizowana.

Zbiórka publiczna „Podwójna Moc Pomagania” została zarejestrowana na portalu zbiórek publicznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji pod numerem 2023/2439/OR.

Zobacz , co mówi Piotr Adamczyk o naszej akcji:

Co to jest zbiórka publiczna

Przypominamy, że zgodnie z ustawą o zasadach prowadzenia zbiórek publicznych zbiórką publiczną jest zbieranie ofiar w gotówce lub w naturze w miejscu publicznym na określony, zgodny z prawem cel pozostający w sferze zadań publicznych, o których mowa w art. 4 ust. 1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2020 r. poz. 1057), oraz na cele religijne.

Zbiórką publiczną nie jest taki rodzaj zbierania, po którym pozostaje ślad przepływu pieniędzy albo ewidencjonowania darów, np: przelewy na konto bankowe fundacji.

Zobacz grafikę przygotowaną przez portal ngo.pl

Obejrzyj filmik, podsumowujący poprzednie akcje „Podwójna Moc Pomagania”

Skontaktuj się z nami: