Wielkopolski Marsz Mocy

W ostatni weekend (15 i 16 marca) pracownicy i wolontariusze fundacji wzięli udział w  Wielkopolskim Marszu Mocy, zorganizowanym przez Fundację Marka Kamińskiego Kaminski Foundation.

Uczestnicy przeszli 11-kilometrową trasę wokół jeziora Góreckiego w Wielkopolskim Parku Narodowym, ale to nie był zwykły spacer po parku, bo dochód  z marszu będzie przeznaczony na walkę z problemami psychicznymi młodzieży. W wydarzeniu wzięło udział ponad 100 osób, a dzień przed marszem uczestnicy spotkali się na warsztatach z udziałem Jerzego Górskiego i Łukasza Łagożnego.

Marsz Mocy to projekt społeczny, oparty na crowdfundingu,  mający na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa i biznesu na problem słabej kondycji psychicznej młodzieży w Polsce. Poprzez wspólne maszerowanie dajemy szansę młodzieży na rozwijanie siły i sprawczości. Zebrane fundusze przeznaczane są m.in. na warsztaty rozwoju osobistego, treningi umiejętności społecznych i grupy wsparcia.

Pomagaj z Fundacją Santander

Dziękujemy!
516 925 400
Wybierz kwotę lub wprowadź własną

Uzupełnij swoje dane

Już za moment Twoja pomoc do nas dotrze! Potrzebujemy jeszcze Twoich danych, aby płatność została poprawnie zrealizowana.