Oliwia Myczkowska jest uczennicą III LO im. A. Mickiewicza w Katowicach. Jej pasją jest działalność i przedsiębiorczość społeczna. Jest współzałożycielką i prezeską Spółki Bee Healthy Honey oferującej innowacyjny wynalazek pszczelarski – emiter ultradźwiękowy. Jest to urządzenie, które zwalcza niebezpiecznego dla pszczół pasożyta (Varroa destructor) w sposób ekologiczny i etyczny. Bee Healthy Honey zostało wybrane do prestiżowych programów rozwojowych jak Young InCredibles Sebastiana Kulczyka i AKCES NCBR.

Ma ona także doświadczenie w zarządzaniu zespołami i pracy w trzecim sektorze. Działała już w 20 organizacjach pozarządowych i wielu zespołach projektowych. Jest także współorganizatorką wydarzeń, założycielką międzynarodowej inicjatywy psychologicznej NO PAIN IN YOUR BRAIN i profrekwencyjnej kampanii społecznej Vote.Land.

Obecnie wspiera młode osoby w realizacji akcji społecznych i pełni role doradcze (m.in. jako ekspertka dla MRM Katowice). Została laureatką licznych konkursów, programów rozwojowych i stypendialnych. 

Oliwia Myczkowska