Krzyś jest uczniem 4 klasy szkoły podstawowej im Jana Kasprowicza w Poznaniu. Jego pasją i sposobem na życie jest gra w golfa. Przygodę z golfem zaczął w wieku 3 lat. A od 3 lat gra w klubie Black Water Links koło Poznania, oraz regularnie uczęszcza na lekcje z trenerem. Drugi rok z rzędu został Mistrzem klubu w swojej kategorii. W tym roku był pierwszy raz na zawodach międzynarodowych w Szkocji na mistrzostwach Europy, gdzie zajął 25. miejsce, a przy okazji zwiedził zielone, piękne zakątki tego kraju. W wakacje uczestniczył w zawodach Championof of Champions w Irlandii, gdzie w Lough Erne Championship Golf Course grał przez 3 dni z najlepszymi zawodnikami na świecie. Zagrał tam swoje życiowe rundy. W tym roku również zakwalifikował się  do powyższych turniejów. Obecnie otrzymuje zaproszenia na turnieje z całego świata, między innymi z obu Ameryk, Australii, Nowej Zelandii, Emiratów Arabskich i wielu innych. W sezonie 2023 wygrał 10 turniejów, co dało mi dużo satysfakcji i chęci do dalszej pracy nad doskonaleniem techniki gry. Jego marzeniem jest bycie najlepszym golfistą na świecie. Oprócz golfa bardzo lubi łowić ryby i grać w piłkę nożną z kolegami.