Koncert za jedną kroplę krwi

Fundacja Santander jest partnerem głównym koncertu organizowanego 14 listopada przez Fundację Michała Figurskiego „Najsłodsi”. Celem wydarzenia jest podniesienie świadomości problemu cukrzycy.

DLACZEGO 14 LISTOPADA?

Ponieważ to Światowy Dzień Cukrzycy, który został ustanowiony w 1991 r. przez Międzynarodową Federację Diabetologiczną (International Diabetes Federation – IDF) oraz Światową Organizacją Zdrowia (World Health Organization – WHO), jako odpowiedź na obawy związane z nasilającym się występowaniem przypadków cukrzycy na całym świecie.

W warszawskim klubie Stodoła organizowany będzie drugim z cyklu koncertów organizowanych corocznie w Światowy Dzień Cukrzycy. Będzie wyjątkowym wydarzeniem nie tylko ze względu na swój nietypowy line-up, ale także planowane duety artystów z różnych muzycznych światów.

• thrashmetalowy Titus Tommy Gun,
  • heavymetalowy  Nocny Kochanek,
  • pop-rockowe  Kombii,
  • operowy Marek Torzewski,
  • discopolowy Slawomir,
  • hip-hopowy Liroy!

Koncert poprowadzą:

• Michał Figurski,
  • Piotr Kędzior Kędzierski,
  • standuper Marcin Zbigniew Wojciech.

Niezależnie jakiej muzyki słuchasz – cukrzyca nie wybiera – mówi Michał Figurski, założyciel Fundacji Najsłodsi. Zestawienie ze sobą różnych, niepasujących gatunków muzycznych jest celowe abyśmy w tym dniu byli jedną muzyczną najsłodszą rodziną.

Czym jest KONCERT ZA JEDNĄ KROPLĘ?

to MUZYKA

• gwiazdy polskiej sceny muzycznej, kabaretu, stand up’u

to PRZESTRZEŃ

• scena, z której nie tylko gramy, ale również mówimy o zagrożeniach związanych z cukrzycą w sposób przystępny i adekwatny
  • stanowiska do badań i rozmów na temat cukrzycy

to LUDZIE

• cudowna publiczność
  • celebryci, artyści
  • lekarze, wykładowcy, specjaliści
  • media, dziennikarze

Widzimy się 14 listopada o godz. 19.00 w warszawskim klubie Stodoła (wejście do klubu od godz. 17.00).

Bilety kupisz tu: