2 Piknik Ekologiczny

W Ostrowie Wielkopolskim, odbył się niezwykły Piknik Ekologiczny i Piknik Rodzinny. Impreza, która miała miejsce w Ostrowskim Parku Miejskim, przyciągnęła tysiące osób i stała się niezapomnianym wydarzeniem. Cały dzień był pełen atrakcji dla dzieci i dorosłych. W pikniku uczestniczyło około 40 tysięcy osób, a wydarzenie objęła patronatem Prezydent Ostrowa Pani Beata Klimek. Wolontariusze Fundacji Santander z 1 Oddziału w Ostrowie Wielkopolskim, również wzięli udział w tym wspaniałym wydarzeniu. Dzięki wsparciu Fundacji i ich zaangażowaniu byli obecni w  każdym punkcie imprezy. Rozdawali eko-gadżety wraz z uroczą maskotką o imieniu „Panda Recyklinka”. Pomagali również przy eko-warsztatach oraz promowali zdrowe odżywianie i kuchnię zero waste z udziałem „owocowych maskotek”. Dodatkowo obsługiwali Tor Sensoryczny dla najmłodszych uczestników, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Nasz Fundacja pełnym sercem wspiera regionalne inicjatywy ekologiczne i cieszy się, że mogła wziąć udział w tak niezwykłym wydarzeniu. Obecność balonów Santander w każdym zakątku pikniku była nie do przeoczenia. Słowa uznania napływały zarówno od organizatorów, jak i od klientów banku, którzy brali udział w Pikniku. Wielu z nich gratulowało wolontariuszom podjęcia tak ważnej inicjatywy. Wszyscy z niecierpliwością czekają na przyszłoroczną edycję Eko Pikniku, a jedno jest pewne – wolontariusze Fundacji Santander ponownie będą tam obecni!