Spotkanie wolontariuszy fundacji z dziećmi z Ukrainy w Centrum Relokacyjnym w Nadarzynie

Książki dla dzieci w języku polskim i ukraińskim, lody, zabawy, balonowe figurki od Patrycji Lipińskiej i inne bezpłatne atrakcje czekały na ukraińskie dzieci, przebywające w Centrum Relokacyjnym PTAK w Nadarzynie.

Wolontariusze Fundacji Santander starali się umilić czas młodym obywatelom Ukrainy.

We wspólnych grach i zabawach uczestniczyli polscy i ukraińscy wolontariusze, pracownicy Santander Bank Polska.

„Organizując to spotkanie , chcieliśmy , aby dzieci mogły zająć się tym co dzieci najbardziej lubią, zabawą i na chwilę zapomnieć o tym, co dzieje się w Ich kraju”.
Marzena Atkielska, prezes zarządu Fundacji Santander

Pomagaj z Fundacją Santander

Dziękujemy!
Wybierz kwotę lub wprowadź własną

Uzupełnij swoje dane

Już za moment Twoja pomoc do nas dotrze! Potrzebujemy jeszcze Twoich danych, aby płatność została poprawnie zrealizowana.