Wyniki konkursu Bank Młodych Mistrzów Sportu

III edycja Konkursu “Bank Młodych Mistrzów Sportu”, organizowanego przez Fundację Santander, została rozstrzygnięta.

Z nadesłanych 473 projektów komisja konkursowa wybrała 47 organizacji, które zostały nagrodzone grantem. Zgłoszone projekty dotyczyły wielu różnych dyscyplin sportowych. Królowała, jak co roku, piłka nożna. Wśród nagrodzonych projektów są zarówno projekty organizacji olimpiad, jak i te które dotyczą tylko jednej dyscypliny sportowej (koszykówka, wrotkarstwo, piłka ręczna, biegi na orientację, etc.).

Poziom zgłoszonych projektów był bardzo wysoki, ale pomimo tego niektóre bardzo wartościowe projekty nie uzyskały dofinansowania ze względu na ograniczony budżet konkursu. Przypominamy, że w tym konkursie grantowym wartość przyznanego grantu zwykle różni się od kwoty wnioskowanej i wiąże się z koniecznością redukcji kosztów. Prosimy, aby organizacje, które otrzymały niższą kwotę od wnioskowanej, skontaktowały się z nami w celu ustalenia, z których kosztów należy zrezygnować (tel. 22 586 89 99). Gratulujemy wszystkim Organizacjom!

Przyznane środki trafią na wskazane we wniosku konto, po podpisaniu i przesłaniu umowy darowizny, którą nasza Fundacja już wkrótce prześle do Dyrektora Oddziału, wybranego przez Państwa w aplikacji internetowej. Po podpisaniu umowy, jeden egzemplarz należy odesłać na adres Fundacji:

Fundacja Santander Bank Polska S.A.
ul. Aleja Jana Pawła II 17
00-854 Warszawa

Uruchomienie środków nastąpi na podstawie popisanej umowy darowizny, która wróci do Fundacji.
Wyniki ukażą się po kliknięciu w link: WYNIKI BMMS 2019

Pomagaj z Fundacją Santander

Dziękujemy!
516 925 400
Wybierz kwotę lub wprowadź własną

Uzupełnij swoje dane

Już za moment Twoja pomoc do nas dotrze! Potrzebujemy jeszcze Twoich danych, aby płatność została poprawnie zrealizowana.