Senior Samodzielny i Bezpieczny w Sieci

Cyberprzestrzeń stwarza wiele możliwości, ale i zagrożeń. Komunikacja, edukacja, rozrywka, zakupy, usługi finansowe – to wszystko możemy zrobić w sieci. Ważne jest to, aby robić to bezpiecznie i przestrzegać żelaznych zasad bezpieczeństwa. Seniorzy są grupą, która jest szczególnie narażona na oszustów, dlatego też, wychodząc naprzeciw potrzebom osób starszych, Fundacja Santander organizuje cykl warsztatów o bezpiecznym korzystaniu z Internetu i elektronicznych usług bankowych.

Chętni, którzy chcieliby wziąć udział w warsztatach powinni zgłosić się do Fundacji Santander poprzez formularz zgłoszeniowy

Pobierz materiał edukacyjny

Pobierz krzyżówki