Nasz stypendysta Emil Kielar studentem Uniwersytetu Pensylwanii w Filadelfii

Emil Kielar, stypendysta Fundacji Santander

Nasz stypendysta Emil Kielar został przyjęty w tym roku na Uniwersytet Pensylwanii w Filadelfii. UPenn jest jedną z najlepszych uczelni na świecie i należy do elitarnej, amerykańskiej Ligi Bluszczowej.

Dzięki swoim osiągnięciom, zarówno na szczeblu krajowym jak i międzynarodowym, został również wybrany do programu Penn World Scholars jako jeden z 15 najlepszych studentów międzynarodowych. Program skupia wybitnych studentów z całego świata i przygotowuje ich do zostania globalnymi liderami.

Warto dodać, że Emil otrzymał również oferty studiowania na najlepszych technicznych uczelniach europejskich takich jak: Imperial College London, Delft University of Technology, University of Warwick i University of Sheffield.

Pasje Emila to nauki ścisłe: matematyka, fizyka, informatyka, inżynieria kosmiczna oraz języki obce. Interesuje się również zagadnieniami bezpieczeństwa i militariów.

Emil, serdeczne gratulacje!

Pomagaj z Fundacją Santander

Dziękujemy!
516 925 400
Wybierz kwotę lub wprowadź własną

Uzupełnij swoje dane

Już za moment Twoja pomoc do nas dotrze! Potrzebujemy jeszcze Twoich danych, aby płatność została poprawnie zrealizowana.