Gdańsk Dance Festival – Międzynarodowy Festiwal Tańca 2024 za nami

W dniu 11 maja 2024 roku w Gdańsku w hali sportowej CSA PG został rozegrany Międzynarodowy Festiwal Tańca pod auspicjami Światowej Federacji Sportu Tanecznego WDSF i Polskiego Związku Sportu Tanecznego. Fundacja Santander była Partnerem festiwalu.

W turnieju wzięło udział ponad 400 tancerzy w różnych kategoriach wiekowych, poczynając od najmłodszych dzieci w wieku 8-11 lat, przez Juniorów, Młodzież i kończąc na kategorii Dorosłych. Zawodnicy reprezentowali różne kraje Europy – poza zawodniczkami i zawodnikami z Polski, startowali reprezentanci: Bułgarii, Czech, Litwy, Łotwy oraz Portugalii.

W najważniejszej kategorii tego dnia, czyli WDSF Rising Stars – kategoria wschodzących gwiazd – w stylu standardowym zwyciężyli Paweł Haftka i Oliwia Grzęska z Torunia, natomiast w stylu latynoamerykańskim najlepsi okazali się Tomasz Ruszkowski i Maria Latos z Warszawy – aktualni Wicemistrzowie Polski. Serdecznie gratulujemy!

Pomagaj z Fundacją Santander

Dziękujemy!
516 925 400
Wybierz kwotę lub wprowadź własną

Uzupełnij swoje dane

Już za moment Twoja pomoc do nas dotrze! Potrzebujemy jeszcze Twoich danych, aby płatność została poprawnie zrealizowana.