Daj się zainspirować z Fundacją Santander !

W poniedziałek 22 kwietnia 2024 r. z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi zapraszamy do odwiedzenia oddziałów i placówek partnerskich Santander Bank Polska. Tego dnia będziemy rozdawać (aż do wyczerpania zapasów) torebki z nasionami kwiatów cynii daliowej.

Konkurs „Zasiej EKO – zmianę”  

Osoby, które odbiorą torebki i zasieją nasiona mogą wziąć udział  w konkursie „Zasiej EKO – zmianę”. Konkurs jest elementem programu grantowego „Tu mieszkam, tu zmieniam EKO”, którego tegorocznych laureatów ogłosimy właśnie 22 kwietnia 2024.

Aby wziąć udział w konkursie, Uczestnik powinien:

 
  • 22 kwietnia 2024 r. (poniedziałek) przyjść do oddziału lub placówki partnerskiej Santander Bank Polska S.A. i odebrać torebkę z nasionami cynii daliowej,
  • zasiać cynię daliową w ogrodzie lub na balkonie i oznaczyć miejsce oryginalna torebką po nasionach,
  • jak urośnie zrobić krótką dokumentację fotograficzną (max. 3 zdjęcia)
  • zamieścić zrobione zdjęcia w komentarzu pod postem konkursowym, na profilu FB Fundacji Santander – w dniach 13 – 15 września 2024 r.

Nagrody

Nagrodami w konkursie są koszyki m.in. z nasiona ziół, warzyw oraz kwiatów. Chcemy nagrodzić 15 uczestników, którzy spełnią wszystkie warunki konkursowe. Trafią one do osób, których praca konkursowa będzie oryginalna, pomysłowa i najbardziej kreatywna.

Czas trwania konkursu

  1. Konkurs trwa od 22 kwietnia 2024 r. do 18 września 2024 r.
  2. Przystąpienie do konkursu możliwe jest 22 kwietnia 2024 r. lub w późniejszym terminie, jeżeli pozostaną w oddziałach lub placówkach banku niewykorzystane torebki z nasionami cynii daliowej.
  3. Prace konkursowe można publikować w terminie 13 – 15 września 2024 r. do godziny 23:59.
  4. Informację o zwycięzcach konkursu ogłosimy na fanpage Fundacja Santander Bank Polska w serwisie Facebook® w komentarzu pod postem konkursowym najpóźniej 18.09.2024 r.
  5. Nagrodę wyślemy w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania danych do wysyłki od zwycięzców konkursu.

Zapoznaj się z Regulaminem konkursu

Pomagaj z Fundacją Santander

Dziękujemy!
516 925 400
Wybierz kwotę lub wprowadź własną

Uzupełnij swoje dane

Już za moment Twoja pomoc do nas dotrze! Potrzebujemy jeszcze Twoich danych, aby płatność została poprawnie zrealizowana.