Zapraszamy na VIII Kongres Edukacji Finansowej i Przedsiębiorczości

W dniach 20-21 marca odbędzie się VIII edycja Kongresu Edukacji Finansowej i Przedsiębiorczości, organizowanego przez Warszawski Instytut Bankowości oraz Fundację GPW. Już kolejny raz Fundacja Santander będzie partnerem wspierającym wydarzenie. Zapraszamy do udziału!

Kongres będzie wyjątkową okazją do poszerzenia wiedzy na temat zarządzania finansami, cyberbezpieczeństwa oraz rozwijania umiejętności przedsiębiorczych. Czekają na nas interesujące prelekcje oraz możliwość wymiany doświadczeń z innymi pasjonatami edukacji finansowej i biznesu.

O kongresie

Kongres odbywa się w dniach 20-21 marca w formule hybrydowej.

Od 2017 roku Kongres Edukacji Finansowej i Przedsiębiorczości to najważniejsze miejsce międzynarodowej dyskusji, wymiany doświadczeń oraz nawiązywania współpracy w ramach działań edukacyjnych w zakresie finansów, cyberbezpieczeństwa i przedsiębiorczości. W wydarzeniu aktywnie uczestniczą przedstawiciele instytucji publicznych, samorządów terytorialnych, sektora finansowego, organizacji pozarządowych, szkół, uczelni i mediów.

Więcej informacji o Kongresie znajdziecie na stronie wydarzenia.

Pomagaj z Fundacją Santander

Dziękujemy!
516 925 400
Wybierz kwotę lub wprowadź własną

Uzupełnij swoje dane

Już za moment Twoja pomoc do nas dotrze! Potrzebujemy jeszcze Twoich danych, aby płatność została poprawnie zrealizowana.