Charytatywne morsowanie dla Franka

W minioną niedzielę odbyło się wyjątkowe wydarzenie charytatywne, w które zaangażowały się Morsy z Wrocławia i okolic w imię pomocy dla Franka. Chociaż temperatura wody była niska, atmosfera podczas wydarzenia była gorąca co zaowocowało imponującym wynikiem aukcji charytatywnych i zbiórki do puszek. Łączna suma zebrana dla Franka podczas aukcji to 17 808,21 złotych. Dodając do tego kwotę uzyskaną z puszek, udało się przekroczyć 30 tys. złotych. do kwoty 30 155,63 złotych. Do puszek wrzucono również 400 koron czeskich i 16 euro.

Organizatorzy wyrażają swoje podziękowania za niezwykłe zaangażowanie uczestników. To właśnie dzięki hojności ludzi udało się osiągnąć taki sukces. Kwota zebrana na rzecz Franka jest nie tylko wsparciem finansowym, ale także potężnym impulsem dla dalszych działań. „Wasze wielkie wsparcie podtrzymuje nas w przekonaniu o potrzebie działania naszego stowarzyszenia i daje nam porządnego 'kopa’ na przyszłość ❤️” – podkreślają organizatorzy. Franek, którego los poruszył serca wielu ludzi, również dołącza się do podziękowań za pomoc.

Stowarzyszenie Kilometry Pomocy w ramach którego działają Wolontariusze Fundacji planuje już kolejne inicjatywy, a organizatorzy zachęcają do śledzenia ich działań na Facebooku i Instagramie. Działać razem, wspierać potrzebujących i tworzyć społeczność pełną empatii – to wartości, które wybrzmiały podczas charytatywnego morsowania. Niech to wydarzenie będzie inspiracją dla innych, którzy również chcą zaangażować się w działania na rzecz potrzebujących.

Pomagaj z Fundacją Santander

Dziękujemy!
516 925 400
Wybierz kwotę lub wprowadź własną

Uzupełnij swoje dane

Już za moment Twoja pomoc do nas dotrze! Potrzebujemy jeszcze Twoich danych, aby płatność została poprawnie zrealizowana.