Integracyjny Bal Karnawałowy dla dzieci już za nami

Na jedno popołudnie nasza bankowa przestrzeń relacyjna zamieniła się w dyskotekę dla najmłodszych. Integracyjny bal karnawałowy przyciągnął dzieci z różnych krajów, różnych środowisk i w różnym wieku.

Jak na prawdziwy karnawałowy bal przystało były kolorowe światła, balony, serpentyny, świecące maski i wyszukane stroje karanawałowe. Kogo tam nie było… księżniczki, zwierzątka, żołnierze, motylki, dobre wróżki i złe czarownice… długo można by wymieniać. Do tego tańce i wesoła zabawa przy muzyce na żywo – trzeba przyznać, że DJ Marcin świetnie się spisał.

Fantastyczne show przygotowała – jak zawsze – Patrycja Lipińska, tworząc niesamowite figurki z balonów, a utalentowane wolontariuszki malowały dzieciom buzie. Dużym powodzeniem cieszyły się też brokatowe tatuaże (nawet wśród dorosłych) i fotobudka. Nasz bal to nie tylko tańce – były też warsztaty ozdób karnawałowych i oczywiście bufet z przekąskami i napojami, a  dla dorosłych konsultacje psychologiczne dla rodziców.

Warsztaty przygotowali i poprowadzili wolontariusze Fundacji Santander oraz Instytutu Wsparcia i Rozwoju Rodziny. Bardzo im wszystkim dziękujemy za udział w wydarzeniu i ogromne zaangażowanie w przygotowania. Jesteście niezastąpieni!