Madzia to przede wszystkim 18-letnia narciarka alpejska, ale także kitesurferka   i uczennica maturalnej klasy liceum. Sport jest dla niej całym życiem, daje jej ogrom szczęścia i nie wyobraża sobie życia bez niego. W tym sezonie 6-krotnie stała na podium seniorskich zawodów, będąc zaledwie młodą juniorką. Zdobyła także dwa brązowe medale na Mistrzostwach Polski Seniorów. Na swoim koncie ma również Mistrzostwo Polski Juniorek zarówno w narciarstwie alpejskim, jak i kitesurfingu. Podczas obu największych imprez tego sezonu zaprezentowała się najlepiej wśród polskich alpejczyków. Na Mistrzostwach Świata Juniorów zdobyła 29. miejsce, a tym samym brązowy medal w kadetkach (kategorii do 18. roku życia). 12. oraz 13. miejsce wywalczyła na EYOFach (European Youth Olimpic Finals). W tym roku udało jej się również znaleźć czas na zawody kitesurfingowe. Wzięła udział w El Gouna Water Sports Festival 2023 – międzynarodowych seniorskich zawodach, zdobywając tam brązowy medal. Madzia swoją przyszłość chciałaby skupić przede wszystkim na rozwoju kariery narciarskiej – to jej największe marzenie. Młoda alpejka chce dalej robić to, co kocha. Wierzy, że uda jej się osiągnąć najwyższy światowy poziom, zdobyć punkty Pucharu Świata, a może nawet Mistrzostwo Świata i medal olimpijski.