Gala Stypendialna Fundacji Santander

20 października 2023 r. zaprosiliśmy Stypendystów Fundacji do naszej siedziby w Warszawie.

Galę rozpoczęliśmy występem artystycznym naszego stypendysty Adama Trzebiatowskiego, który zagrał na skrzypcach jeden z utworów Johanna Sebastiana Bacha.

Gości przywitała prezes fundacji, Marzena Atkielska, a następnie Dorota Strojkowska, członkini Zarządu Santander Bank Polska  oraz członkini Rady Fundacji zwróciła się do naszej utalentowanej młodzieży, chwaląc ich osiągnięcia oraz pasję z jaką działają.

Wioletta Obuchowska, koordynatorka Programu Stypendialnego wraz z prezes fundacji, przedstawiły stypendystów i wręczyły im dyplomy.

Podczas uroczystości wystąpił duetu akordeonowy: Kacper Kosztyła i Filip Siwiecki, którzy zagrali m.in. utwór Klausa Badelta z filmu „Piraci z Karaibów”.

Połączyliśmy się również z Szymonem Florkiem, stypendystą 1. i 2. Edycji programu, który obecnie jest studentem Uniwersytetu w Cambridge.

Galę zakończyło spotkanie z Janem Melą, podróżnikiem, społecznikiem i mówcą motywacyjnym.

Dziękujemy bardzo naszym Stypendystom, ich rodzinom oraz Opiekunom talentów za przybycie na Galę. Jeszcze raz wszystkim Stypendystom serdecznie gratulujemy!

Zobacz relację z naszej Gali