20 Urodziny Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”

10 października wzięliśmy udział w Jubileuszu 20-lecia Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, zorganizowanym w Dolinie Słońca w Radwanowicach.

W Jubileuszu wzięło udział ponad 200 podopiecznych fundacji, pracownicy i przyjaciele fundacji oraz wolontariusze. Do grona przyjaciół zaliczają się także wolontariusze Fundacji Santander Bank Polska, którzy systematycznie uczestniczą i inicjują działania organizowane przez Fundację Pani Anny Dymnej. Podczas spotkania odbyło się symboliczne odsłonięcie jubileuszowego drzewa, które powstawało podczas zajęć ceramicznych w Dolinie Słońca. Wolontariusze Fundacji Santander także uczestniczyli w tych warsztatach i stworzyli elementy, które oficjalnie zostały doklejone przez reprezentantów fundacji i prezes fundacji Marzenę Atkielską.

Był także występ teatru „,Radwanek”, który tworzą podopieczni Fundacji Anny Dymnej oraz wspólny grill, czas na rozmowy i biesiadowanie. Na koniec wolontariusze Fundacji Santander dali się porwać do tańca przez przyjaciół z Radwanowic i pod sceną w tańczyli i śpiewali do przebojów gościa specjalnego- Sławomira. Pani Anna Dymna ze sceny podziękowała wolontariuszom Fundacji Santander za serce, jakie wkładają w każde spotkanie z podopiecznymi i pamięć od lat nawet w tych najcięższych momentach jak pandemia, kiedy przyjechaliśmy do Doliny Słońca w czasie lockdownu, żeby dodać otuchy i siły zamkniętym w  ośrodku przyjaciołom oraz wybudowaliśmy altanę, gdzie po pandemii podopieczni odpoczywają i relaksują się na łonie natury.

Dolina Słońca to ośrodek terapeutyczno- rehabilitacyjny dla osób z niepełnosprawnością intelektualną, który powstał w 2013 roku i działa dzięki darczyńcom sponsorom.

Pomagaj z Fundacją Santander

Dziękujemy!
516 925 400
Wybierz kwotę lub wprowadź własną

Uzupełnij swoje dane

Już za moment Twoja pomoc do nas dotrze! Potrzebujemy jeszcze Twoich danych, aby płatność została poprawnie zrealizowana.