Wyzwanie #czerwonaSukienka #czerwonyKrawat

Od poniedziałku 2 października w naszych mediach społecznościowych niezwykłe wyzwanie #czerwonaSukienka #czerwonyKrawat. Będziemy zbierać pieniądze dla Towarzystwa Średzkich Amazonek i Ochotniczek z Poznańskiego Towarzystwa Amazonek, które wspierają kobiety w czasie choroby i zdrowienia oraz prowadzą kampanie edukacyjne.

Od dziś na profilu Facebook fundacji opublikowaliśmy post, w którym ogłaszamy wyzwanie i nominujemy pierwsze osoby.

Jak to działa

1. Nominowana osoba wstawia w komentarzu pod postem swoje zdjęcie w czerwonej sukience/ krawacie/koszulce.
  2. Wpłaca na konto Fundacji minimum 10 zł.
  3. W komentarzu nominuje kolejne osoby do udziału w zabawie – koniecznie z @ przed imieniem i nazwiskiem osoby nominowanej. Wtedy mamy pewność, że zaproszenie do niej dotrze.
  4. Wszystkie zebrane w ten sposób pieniądze przeznaczymy na wspomniane organizacje. Nasze wyzwanie trwa do 31.10.2023 r.

Jak wesprzeć akcję

• BLIKIEM na numer telefonu 516 925 400,
  • przelewem w naszej aplikacji i w Santander internet,
  • przelewem na konto 53 1090 1056 0000 0001 4750 0104 – darowizna na konto naszej Fundacji z dopiskiem „Czerwona sukienka”