100 tysięcy złotych dla Centrum Opieki Wytchnieniowej w Gdańsku

VI Bieg Charytatywny „Północny Pomaga” już za nami.

W sobotnim wydarzeniu uczestniczyło prawie 2 tysiące osób, w tym w biegu stacjonarnym w Gdańsku, aż 1000 osób. Uczestnicy pokonywali dystans 7,4 km.

Wspólnie zebraliśmy 100 000 złotych, dzięki czemu gdańska Fundacja Hospicyjna otrzymała środki na wyposażenie i uruchomienie Centrum Opieki Wytchnieniowej (COW), które zapewni krótkoterminową opiekę przewlekle chorym (osoby dorosłe i dzieci) i odciąży osoby sprawujące opiekę nad bliskimi w domach.

Dziękujemy wszystkim naszym Wolontariuszom , ich rodzinom i przyjaciołom, a także tym, którzy nie biegli razem z nami, ale przekazując darowiznę na konto fundacji, także wsparli ten szczytny cel.

Łącznie w sześciu edycjach biegu „Północny Pomaga” uczestniczyło 9 tysięcy osób. Przekazaliśmy już ponad 450 000 zł dla Fundacji Hospicyjnej.