Finał akcji charytatywnej „Podwójna Moc Pomagania”

Zakończyliśmy naszą akcję charytatywną „Podwójna Moc Pomagania”. W trakcie akcji podwajaliśmy wpłaty od naszych klientów i pracowników. Z dumą przekazaliśmy symboliczny czek, z sumą pieniędzy zebranych podczas tej zbiórki.

Głównym celem tegorocznej akcji, było zebranie funduszy na rozwój i funkcjonowanie czatu prowadzonego przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, który działa przy ogólnopolskim telefonie zaufania 116 111. Czat to niezmiernie popularny sposób komunikacji wśród młodzieży dlatego ważne, aby mogli uzyskać wsparcie także tu. Czat umożliwi dyskretny kontakt z psychologami, dzieciom i młodzieży w kryzysie psychicznym.

Podczas rozmowy zadaniem psychologa jest pomóc w rozwiązaniu problemu młodego człowieka. Czasem wystarczy sama rozmowa, a czasem potrzeba wezwać pomoc.

Zbiórka charytatywna trwała przez cały czerwiec, a nasi klienci i pracownicy aktywnie włączyli się w akcję. Dzięki wielkim sercom wszystkich naszych wolontariuszy i klientów – darczyńców przekazaliśmy łączną kwotę ponad 700 000 złotych na utrzymanie i rozwój funkcjonowania czatu zaufania.

„Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i wsparcie naszej akcji. Czat przy telefonie zaufania Fundacji daje dzieciom i młodzieży w kryzysie psychicznym szansę na bycie wysłuchanym i otrzymanie pomocy, której bardzo potrzebują. Wsparcie dzieci i młodzieży to temat, który zawsze będzie bliski mojemu sercu. Jestem wdzięczna, że wspólnie możemy wspierać działania na rzecz zdrowia psychicznego wśród młodych. Czujemy się zobowiązani do kontynuowania działań charytatywnych i podejmowania kolejnych inicjatyw, które przyczynią się do dalszej pomocy tym którzy tego potrzebują” – powiedziała Magda Proga-Stępień – Członkini Zarządu Santander Bank Polska S.A.

Połączone siły Fundacji Santander oraz Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę oraz naszych klientów i pracowników  umożliwiają kontynuację ważnej misji pomocy najmłodszym. „Wspólne działanie pokazało, że razem można zrobić znacznie więcej. Finał akcji pomagającej dzieciom w problemach okazał się sukcesem, dlatego dziękujemy Wszystkim za włączenie się do akcji. Pomaganie jest ważne.”Marzena Atkielska, prezes Fundacji Santander Bank Polska S.A.

Pomagaj z Fundacją Santander

Dziękujemy!
516 925 400
Wybierz kwotę lub wprowadź własną

Uzupełnij swoje dane

Już za moment Twoja pomoc do nas dotrze! Potrzebujemy jeszcze Twoich danych, aby płatność została poprawnie zrealizowana.