Sprzęt rehabilitacyjny dla Seniorów

Dzięki naszym darczyńcom seniorzy z Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Dąbrowie Białostockiej oraz z Domu Pomocy Społecznej Gniazdo Rodzinne w Warszawie korzystają z nowego, niezbędnego w codziennym życiu sprzętu. Kupiliśmy m.in. podnośnik podnośnik hydrauliczny, fotel do masażu leczniczego oraz podnośnik multifunkcyjny. Urządzenia rehabilitacyjne przywracają nadzieję i ułatwiają funkcjonowanie seniorom.

Było to możliwe  dzięki zbiórce charytatywnej, przeprowadzonej przy współpracy Fundacji „Święty Mikołaj dla Seniora”

Chwalimy się dzisiaj, ponieważ to właśnie teraz do placówki w Dąbrowie Białostockiej „dotarł Podnośnik multifunkcyjny, który sprawił tyle radości opiekunom, fizjoterapeutom i przede wszystkim podopiecznym, że brak nam słów…” – powiedziała Joanna Dacka, Pełnomocnik Zarządu Fundacji „Święty Mikołaj dla Seniora”.