Ponad 700 tys. na koncie zbiórki! Wasza MOC pomagania jest nieoceniona!

Dziękujemy! Razem mamy Podwójną MOC Pomagania

Dzięki wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji, dzieci otrzymają pomoc specjalistów na czacie zaufania 116 111 – zawsze kiedy będą tego potrzebowały! Eksperci będą pomagać tysiącom młodych, którzy szukają wsparcia i podejmować interwencje ratujące życie.

Dziękujemy wspierającym za każdą wpłatę, udostępnienie, czy dobre słowo – wszystkie otrzymane wpłaty podwoiliśmy. Całość przekażemy Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.

Pomaganie to nasza superMOC

Za nami 4 edycja akcji Podwójna Moc Pomagania. W ciągu tych lat wspólnie uzbieraliśmy ponad 12 mln zł. Pieniądze wsparły uchodźców, dziecięce oddziały psychiatrii w szpitalach oraz walkę z pandemią.