Rozmowy o zdrowiu psychicznym dzieci i młodzieży.

1 czerwca w siedzibie Fundacji Santander miała miejsce debata poświęcona zdrowiu psychicznemu dzieci i młodzieży. Spotkanie odbyło się przy okazji rozpoczęcia zbiórki finansowej na rzecz rozwoju i funkcjonowania czatu internetowego, za pomocą którego młodzi ludzie będący w kryzysie psychicznym będą mogli zwrócić się o pomoc do wykwalifikowanych specjalistów.

Czat działa przy telefonie zaufania 116 111 i jest prowadzony przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. Dyskusję o sensie funkcjonowania czatu zaufania, o problemach z jakimi w dzisiejszych czasach zmagają się młodzi ludzie oraz o metodach na ich przezwyciężenie rozmawiały:

Renata Szredzińska, członkini zarządu Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę,

Mirosława Kątna, przewodnicząca Komitetu Ochrony Praw Dziecka,

Dr Aleksandra Lewandowska, konsultantka krajowa w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży,

Aneta Rajewska, dyrektorka 1 Regionu Santander Bank Polska w Warszawie.

Wydarzenie poprowadziła Marzena Atkielska, prezes Fundacji Santander Bank Polska.

Serdecznie zachęcamy do wysłuchania debaty oraz do wzięcia udziału w naszej akcji charytatywnej.