Festyn dla dzieci

Stowarzyszenie Uśmiech Dzieciństwa zorganizowało festyn, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Było to możliwe dzięki współpracy z wolontariuszami z fundacji Santander, którzy nie tylko pomogli w organizacji imprezy, ale także przekazali cenne gadżety na loterię fantową. Podczas festynu dzieci mogły cieszyć się mnóstwem atrakcji. Dmuchane zamki, zjeżdżalnie i trampoliny rozbudziły radość i ducha zabawy. Dodatkowo, wspaniałe zapachy unosiły się z grillowych stoisk, gdzie można było skosztować pysznych potraw. Malowanie twarzy było jednym z najbardziej popularnych punktów programu. Dzieci mogły zamienić się w swoje ulubione postacie, zwierzęta lub po prostu pokazać swoją kreatywność. Wolontariusze nie tylko zaangażowali się w organizację festynu, ale również przekazali gadżety na loterię fantową. Dzięki temu, uczestnicy mogli wygrać ciekawe nagrody i zabrać ze sobą pamiątki, które przypominały im o wydarzeniu. Organizacja festynu wspólnie z fundacją Santander i Stowarzyszeniem Uśmiech Dzieciństwa to piękny przykład tego, jak siła współpracy może przynieść radość i uśmiech na twarze dzieci. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, festyn był nie tylko pełen atrakcji, ale także przyczynił się do tworzenia pięknych wspomnień i dawał dzieciom poczucie wyjątkowości.