Podwójna Moc Pomagania. Dołącz do zbiórki na czat przy telefonie zaufania

Międzynarodowy Dzień Dziecka to dzień, który rozpoczyna naszą wyjątkową akcję charytatywną „Podwójna Moc Pomagania”. W tym roku, wspólnie z Santander Bank Polska i Grupą Santander, wspieramy dzieci i młodzież, którym niezbędne jest wsparcie psychologiczne.

Wielu młodych ludzi odczuwa stany lękowe oraz nie radzi sobie z trudnościami życia codziennego. Często nie znajdują osoby, której mogą zaufać na tyle, by powierzyć swoje problemy, czy poprosić o pomoc. Potrzebują wsparcia i pomocy profesjonalistów.

Wychodząc naprzeciw tym problemom rozpoczynamy zbiórkę finansową na rozwój i funkcjonowanie czatu internetowego, za pomocą którego można zwrócić się o pomoc do wykwalifikowanych psychologów. Czat działa przy telefonie zaufania 116 111 i jest prowadzony przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę.

Czat ułatwia kontakt, zwłaszcza tym dzieciom i młodzieży, które nie mają możliwości, żeby bezpiecznie rozmawiać przez telefon o swoich problemach. Chcemy, aby dzieci, które potrzebują wsparcia, mogły uzyskać pomoc 24/7. Dlatego konieczne jest wsparcie finansowe na obsługę czatu przez specjalistów.

Do końca czerwca podwajamy wszystkie wpłaty na konto naszej Fundacji – aż do 1 miliona złotych.

Wspieraj akcję – zrób wpłatę:

• BLIKiem na numer telefonu 516 925 400,
  • przelewem w aplikacji Santander mobile i Santander internet,
  • przelewem na konto 53 1090 1056 0000 0001 4750 0104 – darowizna na konto Fundacji  Santander,
  • poprzez link

Więcej informacji o akcji tutaj

„Podwójna Moc Pomagania” zainaugurowana zostanie debatą – Rozmowy o zdrowiu psychicznym dzieci i młodzieży, która odbędzie się 1 czerwca br. o godzinie 14.00. Transmisja na kanale  YouTube Fundacji Santander.

Naszymi gościniami będą:

Renata Szredzińska, członkini zarządu Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę,

Mirosława Kątna, przewodnicząca Komitetu Ochrony Praw Dziecka,

Dr Aleksandra Lewandowska, konsultantka krajowa w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży,

Aneta Rajewska, dyrektorka 1 Regionu Santander Bank Polska w Warszawie.

Wydarzenie poprowadzi Marzena Atkielska, prezes Fundacji Santander Bank Polska.

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej akcji charytatywnej. Razem mamy podwójną moc, by dać dzieciom siłę.