Dzień Dziecka w Wierzbicach

Wolontariusze Fundacji Santander zorganizowali obchody Dnia Dziecka dla 54 wychowanków Zakładu Opiekuńczo-Wychowawczego w Wierzbicach. Podopieczni ośrodka cierpią na nieuleczalne choroby i niepełnosprawności. Celem jest wprowadzenie radości i zabawy do ich życia, zwłaszcza dla dzieci dotkniętych wykluczeniem społecznym. Wolontariusze zorganizowali różnorodne aktywności takie jak malowanie twarzy, wodne tatuaże, modelowanie zwierzątek z balonów, puszczanie baniek mydlanych, konkurs karaoke, grill, fontanna czekoladowa z owocami oraz gry i zabawy dostosowane do możliwości dzieci.