Dzień Dziecka dla dzieci polsko – ukraińskich

Z okazji Dnia Dziecka połączyliśmy siły i razem z Instytutem Wsparcia i Rozwoju Rodziny oraz Fundacją Unum zorganizowaliśmy kolorowy i radosny Dzień Dziecka dla dzieci z Polski i Ukrainy.

Spotkanie rozpoczęło się spektaklem pt. „Skarb Piratów” w wykonaniu Teatru Wariacja. To historia piratów, poszukujących skarbów na nieznanych morzach – w poszukiwaniach pomagali im nasi mali goście, świetnie się przy tym bawiąc.

Wśród wielu atrakcji znalazły się warsztaty plastyczne, robienia bransoletek i breloczków ze sznurków i koralików, zwierzaków i innych cudaków z piankoliny, malowania na drewnie oraz warsztaty z Żeglarzem.

Fantastyczne show przygotowała Patrycja Lipińska, tworząc bajkowe postaci z balonów, a utalentowane wolontariuszki malowały dzieciom buzie. Na chłopaków czekały atrakcyjne gry w  Kąciku Małego Gracza. Dla każdego dziecka przygotowaliśmy też rewelacyjne prezenty.

Warsztaty przygotowali i poprowadzili wolontariusze Fundacji Santander, Fundacji Unum oraz  Instytutu Wsparcia i Rozwoju Rodziny. Bardzo im dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.

Dziękujemy naszym bankowym klubom –  Klubowi Rękodzieła i Gaming Klubowi – za pomoc w przygotowaniu imprezy.

Organizatorzy: Fundacja Santander, Instytut Wsparcia i Rozwoju Rodziny, Fundacja Unum