Mały Dworek w nowej odsłonie

Projekt remontu sali TV dla dzieci w placówce opiekuńczo-wychowawczej w Łaszczynie był rezultatem niezwykłego zaangażowania wolontariuszy. Ich zaangażowanie i ciężka praca  była nieoceniona i sprawiła, że cała inicjatywa stała się możliwa do zrealizowania. Wolontariusze z 1 oddziału Santander Bank Polska w Lesznie nie tylko ofiarowali swój czas i umiejętności w wykonaniu prac remontowych, takich jak malowanie czy tapetowanie, ale również samodzielnie  wykonali aranżację wnętrza  i dokonali  wyboru materiałów. Dzięki ich doświadczeniu i zaangażowaniu, wnętrze sali zyskało nowe życie, przyciągając wzrok kolorowymi detalami i przyjazną atmosferą. Nie można zapomnieć również o wsparciu ze strony Powiatowej Straży Pożarnej w Górze oraz wolontariuszy Castoramy . Ich obecność i zaangażowanie przyniosły dodatkowy poziom profesjonalizmu i energii w trakcie prac remontowych. Dzięki ich pomocy i umiejętnościom, podłoga została wycyklinowana, a zakupione meble zostały odpowiednio zmontowane i ustawione. Nie tylko wolontariusze pracowali podczas realizacji  również młodzież z placówki okazała się niezwykle pomocna. Podopieczni wzięli udział w pracach sprzątających, dbali o każdy szczegół, aby sala prezentowała się jak najlepiej. Ich zaangażowanie i praca zespołowa były inspirujące dla wszystkich wolontariuszy. Efekty pracy i zaangażowania wolontariuszy zostały szeroko docenione. Władze samorządowe podziękowały nam za odnowienie sali podczas spotkania zorganizowanego w ramach podziękowania  przez pracowników placówki.. Dodatkowo, wyniki naszej akcji zostały zamieszczone na stronach starostwa rawickiego, co było ogromnym wyróżnieniem dla naszych wolontariuszy. Dzięki determinacji wolontariuszy udało się stworzyć przestrzeń, która nie tylko poprawiła warunki bytowe dzieci, ale także wpłynie pozytywnie na ich samopoczucie i rozwój. Ich zaangażowanie było kluczowe dla sukcesu całego projektu, a entuzjazm i radość w obliczu efektów pracy były największą nagrodą.