Marsz Charytatywny Via Czechia – Tysiąc kilometrów marszu dla Antosia. Różne sposoby na pomaganie.

Fundacja została partnerem głównym wyjątkowej akcji charytatywnej. Chcemy Was zachęcić do śledzenia niezwykłej podróży, podczas której każdy pokonany w wędrówce kilometr zamienia się w pieniądze na rzecz 6-letniego, chorego chłopca.

„Szybki” z bloga podróżniczego „Szybkie Podróże” rozpoczął samotny Marsz Charytatywny szlakiem Via Czechia – Jižní stezka, liczącym 1052 km, przez całe Czechy wzdłuż granicy z Niemcami, Austrią i Słowacją.

Pełne humoru i dawki wiedzy codzienne relacje z drogi możecie śledzić bezpośrednio na kanale FB „Szybkie Podróże” Szybkie Podróże | Facebook.

Motywem przewodnim tej ponad miesięcznej wędrówki jest Akcja Charytatywna, podczas której zbierane są pieniądze dla Antosia. Antoś urodził się z wieloma wadami, a tą najbardziej dotkliwą jest niedowład wiotki kończyn dolnych. Potrzebuje on specjalistycznych ortez medycznych, aby w ogóle próbować chodzić. Sprzęt ten kosztuje blisko 20 tysięcy złotych, do tego Antoś wymaga kosztownych, codziennych rehabilitacji. Jest na co zbierać!

Fundacja postanowiła wesprzeć akcję i za każdy przebyty przez Szybkiego kilometr przekaże 4 zł.

Jeżeli masz ochotę, również zachęcamy Cię do wsparcia akcji.