XXXI edycja konkursu na medal i małą formę rzeźbiarską „Sięgaj gwiazd! 550. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika” zakończona

Fundacja Santander od wielu lat  jest Partnerem wyjątkowego konkursu plastycznego dla dzieci „na medal i małą formę rzeźbiarską”  organizowanego przez Muzeum Miasta Wrocławia.

„Sięgaj gwiazd! 550. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika” to temat tegorocznej, XXXI edycji konkursu, w którym udział wzięli podopieczni wrocławskich placówek kulturalnych, uczniowie wrocławskich szkół oraz uczniowie szkół specjalnych z terenu województwa dolnośląskiego.

17 maja 2023 r. uczestniczyliśmy w uroczystym rozdaniu nagród i otwarciu wystawy pokonkursowej, a Marzena Atkielska, prezes fundacji , wręczając nagrody miała przyjemność uścisnąć dłonie licznym, wyjątkowo utalentowanym laureatkom i laureatom konkursu.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i w imieniu własnym oraz Muzeum Miasta Wrocławia serdecznie zapraszamy na wystawę prac konkursowych do Arsenału Miejskiego we Wrocławiu, ul. Antoniego Cieszyńskiego 9. Wystawę można oglądać do 27 maja br. Wstęp bezpłatny!