Koncert charytatywny Gentelmen’s Jazz

Wielu z nas z pewnością zetknęło się z sytuacją, w której ktoś z naszych bliskich zmaga się z chorobą. Nie jest to łatwe doświadczenie zarówno dla osoby chorej, jak i jej rodziny i przyjaciół. Jednakże, czasem wydarza się coś, co przywraca wiarę w dobroć ludzką i pozwala zebrać fundusze na pomoc w leczeniu. Takim wydarzeniem był zorganizowany przez wolontariuszy Santander koncert charytatywny na rzecz chorej koleżanki. Koncert odbył się w restauracji Element 4 we Wrocłąwiu. Organizatorem wydarzenia byli przyjaciele oraz rodzina beneficjenta, którzy postanowili wesprzeć ją w walce z chorobą. Na scenie wystąpił zespół Gentleman Jazz który zgodził się zagrać za darmo, by pomóc w zbiórce funduszy. Goście którzy przybyli na koncert chętnie wsparły akcję i przyczyniły się do zbiórki funduszy. Cały dochód ze zbiórki zostanie przekazany na pomoc dla chorej koleżanki, która potrzebuje kosztownego leczenia i rehabilitacji. Organizatorzy wydarzenia wyrazili wdzięczność dla wszystkich, którzy wsparli akcję oraz dla artystów którzy bezinteresownie przystąpili do wydarzenia. Zorganizowanie koncertu charytatywnego to doskonały sposób na zjednoczenie ludzi wokół ważnej sprawy i pomoc w potrzebie. Takie inicjatywy przypominają nam, że w dobie kryzysu i trudnych czasów, warto zawsze pomagać i wspierać tych, którzy tego potrzebują.