Wyzwanie Activy w Santander Bank Polska

1 maja wystartowało sportowe wyzwanie charytatywne Santander Pomaga. Wszyscy chętni pracownicy Santander Bank Polska mogą dołączyć do akcji w aplikacji Activy i poczuć radość ze wspólnego działania na rzecz dobra innych.

Dzięki rejestracji aktywności we wspomnianej aplikacji będziemy zbierać fundusze, które przekażemy na wskazany cel i uczynimy świat lepszym miejscem.

W ankiecie pracownicy banku wybrali wsparcie Domów Dziecka. Wytypowane placówki to:

  • Centrum Opieki nad Dzieckiem „Dąbrówka” w Jeleniej Górze,
  • Dom Dziecka im. J. Korczaka w Lublinie
  • Centrum Wspierania Rodzin „Swoboda” w Poznaniu

Są to placówki, które działają na rzecz dobra najmłodszych i najbardziej potrzebujących. To, ile uda nam się uzbierać, zależy tylko i wyłącznie od naszej determinacji, pozytywnych emocji i chęci pomocy.

Każdą zaliczoną aktywność zamieniamy na 1 zł zgodnie z poniższą zasadą:

  • 75 km na rowerze,
  • 25 000 kroków
  • 150 punktów za ćwiczenia

Każdy krok przynosi pozytywny skutek i daje nam satysfakcję z pomagania.

W sumie będziemy mogli przeznaczyć 30.000 zł. Jest to kwota, która pozwoli zrealizować cele każdej z wytypowanych placówek.

Centrum Opieki nad Dzieckiem z Jeleniej Góry przeznaczy środki na letni wypoczynek dla podopiecznych, podobnie jak Dom Dziecka im. J. Korczaka w Lublinie. Centrum Wsparcia Rodzin „Swoboda” stworzy nowy ogród, który wpłynie na poprawę jakości życia podopiecznych.

Jeżeli nie jesteś pracownikiem Santander Bank Polska, a chciałbyś wesprzeć naszą akcję, możesz dokonać wpłaty na nasze konto: 53 1090 1056 0000 0001 4750 0104 lub skorzystaj z panelu do wpłat po prawej.

Wszystkie wpłaty, które otrzymamy w maju zostaną równo podzielone pomiędzy wymienione placówki.

Pomagaj z Fundacją Santander

Dziękujemy!
516 925 400
Wybierz kwotę lub wprowadź własną

Uzupełnij swoje dane

Już za moment Twoja pomoc do nas dotrze! Potrzebujemy jeszcze Twoich danych, aby płatność została poprawnie zrealizowana.