Pola Nadziei 2023

Wolontariusze z 1 Regionu w Szczecinie przeprowadzili kolejną akcję charytatywną na rzecz kołobrzeskiego hospicjum. Własnoręcznie wykonali żonkile z bibuły które następnie rozdawali wśród zaprzyjaźnionych osób informując o zbiórce finansowej na rzecz placówki. Do akcji dołączyły się również zespoły z innych Regionów. Dzięki akcji Pola Nadziei 2023 udało się wesprzeć Hospicjum w Kołobrzegu w zakupie przenośnego kardiogramu oraz pieca konwekcyjnego. 4 kwietnia  Iwona Kujawska-Szczygieł (dyrektor 1 Regionu w Szczecinie) wraz z regionalną kadrą menedżerską przekazała na ręce wiceprezes zarządu – Agnieszki Nahajowskiej czek o wartości 9108 zł . Kardiogram i piec już są zamówione i niebawem dzięki takim działaniom będą służyły potrzebującym. Chcielibyśmy wyrazić ogromne podziękowanie wszystkim za ich zaangażowanie i wkład w akcję charytatywną na rzecz hospicjum. Wysiłek i poświęcony czas jest nieoceniony dla tych osób, które potrzebują naszej pomocy, a dzięki Waszej determinacji i zapałowi możemy dokonać znaczącej różnicy w życiu innych ludzi. Dzięki Waszym wysiłkom, możemy wspierać pacjentów hospicjum w ich codziennej walce z chorobą i zapewnić im godne warunki życia w trudnym czasie. Wasza dobroć i życzliwość są niesamowicie inspirujące i stanowią wzór do naśladowania dla innych.