Nabór do programu grantowego „TU MIESZKAM, TU ZMIENIAM EKO”

Fundacja Santander ogłasza nabór wniosków do ogólnopolskiego programu grantowego „Tu mieszkam, tu zmieniam EKO”. W tegorocznej edycji 20 najlepszych projektów ekologicznych może liczyć na dofinansowanie w wysokości 10 tysięcy złotych.

Celem programu jest zmiana naszego najbliższego otoczenia. W ramach projektów mogą powstać np.: mini-parki, rewitalizacje ogródków jordanowskich, ogrody deszczowe i wiele innych pomysłów z przeznaczeniem dla dzieci i młodzieży.

Jury konkursu doceni szczególnie oryginalne inicjatywy ekologiczne, wynikające z potrzeby społecznej. Ważne jest, by projekt był realizowany w przestrzeni publicznej, a nowo stworzone lub zrewitalizowane przyjazne miejsce było przeznaczone dla dzieci i młodzieży.

W 2023 roku odbędą się 4 edycje konkursu. Wnioski przyjmowane będą w terminach:

• I termin – od 1 marca do 31 marca 2023 roku
  • II termin – od 1 kwietnia do 30 czerwca 2023 roku
  • III termin – od 1 lipca do 30 września 2023 roku
  • IV termin – od 1 października do 11 grudnia 2023 roku

na stronie Fundacji: https://granty.fundacja.santander.pl/

Więcej informacji na stronie projektu „Tu mieszkam, to zmieniam EKO”.