Przekaż 1,5% podatku Fundacji Santander

Wesprzyj Program Stypendialny Fundacji i przekaż 1,5% swojego podatku na rzecz rozwoju edukacji naszych Stypendystów.

Kiedy można rozpocząć rozliczenie PIT w 2023

Od 15 lutego 2023 r. Ministerstwo Finansów udostępnia do wglądu deklaracje podatkowe. Od 15 lutego do 2 maja mamy czas na zapoznanie się z udostępnioną deklaracją, jej uzupełnienie oraz zaakceptowanie.

Jak rozliczyć PIT

Podatek dochodowy od osób fizycznych można rozliczyć na 3 sposoby:

• przez usługę Twój e-PIT,
  • przez e-Deklaracje,
  • tradycyjnie, w formie papierowej (zeznanie można zanieść osobiście do urzędu skarbowego lub przesłać listem poleconym na adres urzędu).

Zweryfikuj swój PIT elektroniczny i przekaż 1,5% swojego podatku Fundacji Santander. Przekazując 1,5% wesprzesz Program Stypendialny, który ma na celu pomoc uzdolnionej młodzieży w rozwoju jej talentów.

Jak przekazać 1,5%

By przekazać 1,5% swojego podatku wystarczy w odpowiedniej rubryce deklaracji PIT wpisać dane naszej Fundacji:

KRS 0000120807.

W pozycji „Cel szczegółowy” należy wpisać „Fundacja Santander”.

Samym przelewem zajmie się odpowiedni urząd skarbowy.