Mikołajki dla dzieci z Ukrainy

9 grudnia 2022 r. w Centrum Relacyjnym Santander Bank Polska gościliśmy dzieci z Ukrainy. Zorganizowaliśmy dla nich warsztaty mikołajkowe, które zostały zrealizowane w ramach projektu „Program wsparcia dla dzieci i ich opiekunów z Ukrainy”, realizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

W trakcie warsztatów, pod okiem wolontariuszy fundacji i Komitetu, dzieci zdobiły pierniki, robiły ozdoby choinkowe, oraz brały udział w grach i zabawach. Dużym powodzeniem cieszyły się balonowe kreacje, wykonane przez Patrycję Lipińską, animatorkę i wokalistkę. Punktem kulminacyjnym było spotkanie z św. Mikołajem, który obdarował wszystkie dzieci wspaniałymi prezentami.

Mnóstwo dobrej zabawy i świetna współpraca z Komitetem Ochrony Praw Dziecka, który w ramach działań projektowych udziela pomocy prawnej psychologicznej, informacyjnej. Realizuje także warsztaty dla dorosłych i dzieci z zakresu adaptacji społecznej, zawodowej, a także asymilacji w Polsce. Prowadzi także naukę języka polskiego dla dzieci.

fot.: Kobiecy Fotograf