Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza – święto wszystkich tych, którzy poświęcają swój czas, by pomagać potrzebującym.

W wolontariat pracowniczy w Santander Bank Polska zaangażowało się ponad 2 tysiące osób.

Dziś święto tych naszych pracowników, którzy działają na rzecz osób potrzebujących i zwierząt. W Dniu Wolontariusza – w imieniu całej fundacji – dziękuję Wam za wielkie serca, wzruszające spotkania i ogromne zaangażowanie w działania społeczne. Jesteście wyjątkowi.
Marzena Atkielska, prezes zarządu , Fundacja Santander Bank Polska

Wolontariat to dla wielu naszych Wolontariuszy przede wszystkim sposób na życie. Dzięki niemu nie tylko pomagają innym, ale przy okazji poznają nowych ludzi, rozwijają cenne na rynku pracy kompetencje, poszerzają swoje horyzonty.

O przeprowadzonych przez Nich akcjach można przeczytać pod tym linkiem.

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza obchodzony jest każdego roku 5 grudnia. Święto ustanowione zostało przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych rezolucją 40/212 z 17 grudnia 1985 r., po to by przybliżyć i uhonorować pracę osób i organizacji, działających na rzecz innych. Międzynarodowy Dzień Wolontariusza to jeden z najważniejszych dni dla organizacji pozarządowych na całym świecie. Jest to także okazja, by pokazać wszystkim, jak wielką i ważną rolę odgrywają osoby zaangażowane w pracę społeczną na rzecz innych.

Pomagaj z Fundacją Santander

Dziękujemy!
516 925 400
Wybierz kwotę lub wprowadź własną

Uzupełnij swoje dane

Już za moment Twoja pomoc do nas dotrze! Potrzebujemy jeszcze Twoich danych, aby płatność została poprawnie zrealizowana.