Razem wspierajmy Seniorów

Każdy z nas będzie kiedyś Seniorką lub Seniorem, dlatego bądźmy niezastąpieni w pomaganiu i odmieńmy codzienność osób starszych. Dołącz do zbiórki charytatywnej, z której dochód przeznaczymy na zakup sprzętu rehabilitacyjnego.

Wiemy, jak wielka jest siła wspólnego pomagania, dlatego zapraszamy Was i Waszych bliskich do włączenia się do zbiórki charytatywnej, z której całą zebraną kwotę przekażemy Fundacji „Święty Mikołaj na Seniora” (KRS 0000867827). Fundacja wspiera Seniorów z Domów Pomocy Społecznej w całej Polsce i za zebrane środki kupi między innymi: wałki ortopedyczne, materace przeciwodleżynowe, wózki kąpielowe, podnośniki wannowe, piłki rehabilitacyjne, maty, stepery, małe hantelki do ćwiczeń.

Odpowiedzmy na potrzeby osób starszych, takie zakupy mogą odmienić ich życie.

Zbiórka będzie trwała od 14 listopada (poniedziałek) do 4 grudnia (niedziela).

Jak wesprzeć akcję

Każdy może szybko i wygodnie dołączyć do akcji – zrób przelew:

• BLIK na numer telefonu Fundacji 516 925 400,
  • na Fundację w aplikacji mobilnej Santander Mobile i Santander Internet,
  • na stronie fundacja.santander.pl/donacje,
  • skanując QR kod,
  • bezpośrednio na konto Fundacji:

53 1090 1056 0000 0001 4750 0104 z dopiskiem „darowizna”.

Dołącz do zbiórki i wesprzyj Seniorów.

Siła jest w nas – Dziękujemy!