Nazywam się Madzia Bańdo, mam 18 lat i jestem w 3. klasie liceum. Nie chodzę do szkoły, uczę się w domu, aby zyskać jak najwięcej czasu na rozwijanie swoich pasji, zainteresowań i hobby.

Profesjonalnie zajmuję się narciarstwem alpejskim, trenuję od dziecka, czemu zawdzięczam duże sukcesy zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Do najważniejszych z nich zaliczyłabym brązowy medal na Nieoficjalnych Mistrzostwach Świata Dzieci i Młodzieży, mistrzostwo Polski juniorek (do 21 lat) w slalomie gigancie, wicemistrzostwo seniorek w supergigancie oraz trzecie miejsce w Mistrzostwach Czech Seniorów w slalomie gigancie.

Moją wielką miłością są także sporty wodne, m. in. kitesurfing. W wieku 12 lat zdobyłam tytuł mistrzyni Polski juniorek (do 18 lat) we freestyle’u. Moim największym marzeniem – jak prawdopodobnie każdego sportowca – jest zdobycie mistrzostwa świata oraz medalu olimpijskiego.

Każdego dnia daję z siebie 100%, bo wierzę, że dzięki wytrwałości i ciężkiej pracy, moje marzenie może stać się rzeczywistością.

Magdalena Bańdo