Kamil ma 15 lat, uczęszcza do I klasy Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich w Tarnowie Podgórnym. Uczy się również gry na saksofonie w Samorządowej Szkole Muzycznej I Stopnia.

Jego pasja związana ze śpiewem, aktorstwem i tańcem rozpoczęła się w wieku 8 lat. Do tej pory zagrał wiele musicalowych ról m.in. na deskach Teatru Wielkiego im. Stanisława Moniuszki, Scenie Wspólnej Teatru Łejery i Centrum Sztuki Dziecka oraz Teatru Muzycznego w Poznaniu.

Laureat wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali wokalnych. Największymi osiągnięciami jest zdobycie tytułu laureata II Międzynarodowego Konkursu Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom w Warszawie, nominacja i udział w 40 i 41. Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie, tytuł Laureata I stopnia w kategorii Solo Wokalne w XIII Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym „Kalejdoskop Talentów”. Wystąpił również podczas ceremonii otwarcia Drużynowych Mistrzostw Świata w Kręglarskie Klasycznym Tarnowo Podgórne 2021.

Dwa lata temu spełniło się jedno z jego największych marzeń i wystąpił w III edycji programu telewizyjnego „The Voice Kids”. Od roku tworzy swoje autorskie projekty. Są to utwory muzyczne, których jest pomysłodawcą, autorem tekstów, producentem muzyki i realizatorem klipów.

W przyszłości marzy by zostać nie tylko znanym wokalistą ale również producentem muzycznym i mieć własne studio nagrań.

Kamil Marszał