Nazywam się Joanna Pałeczka. Jestem uczennicą 8 klasy Szkoły Podstawowej w Radymnie. Od 5 lat jestem iluzjonistką, tworzę własne pokazy i efekty iluzjonistyczne.

Zajęłam 2 miejsce na Ogólnopolskim Turnieju iluzjonistów 2022. Występowałam w Telewizji TVP 3 Rzeszów ten występ obejrzało w Internecie prawie pół miliona osób w 3 tygodnie. Jestem także anglistką – jako najmłodsza osoba w Polsce zdałam egzamin Cambridge C2 Proficiency, w wolnym czasie udzielam korepetycji. Interesuję się psychologią, od 1.5 roku czytam książki na ten temat. Dzięki połączeniu tych pasji udało mi się stworzyć metodę szybkiej nauki języków obcych o której jest e-book, data jego premiery to 14 października 2022, premiera na mojej stronie internetowej. Ta metoda pozwala na naukę języka obcego w 10-12 miesięcy na poziom zaawansowany C1 przy poświęceniu 30-60 minut dziennie na naukę. Łączy ona mnemotechniki z narzędziami psychologicznymi.  Język angielski oraz psychologię bardzo często wykorzystuję w moich pokazach iluzjonistycznych.

Jedne z moich celów to pisanie książek o iluzji, założenie największej szkoły językowej na świecie, wydanie książki z moją metodą nauki, wygranie Mistrzostw Świata w Iluzji FISM w 2025 roku, skończenie studiów psychologii i podyplomowych z coachingu i psychoterapii.

Moje długoterminowe cele to stworzenie nurtu psychoterapeutycznego oraz zdobycie nagrody Nobla.

Joanna Pałeczka