#nietanczjakcizagraja – zakończyła się kampania Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Projekt „nietanczjakcizagraja” organizowany przez Fundację Uniwersytetu Adama Mickiewicza/Poznański Park Naukowo-Technologiczny w ramach programu grantowego Haki na Cyberataki Fundacji Santander, realizowany był jesienią 2022 roku.

Celem kampanii było przeprowadzanie innowacyjnej kampanii społecznej, podczas której w sposób zauważalny zostały zaznaczone problemy związane z przestępstwami typu: wyłudzenia, w tym socjotechnika, manipulacja, typu; phishing, vishing, fałszywe inwestycje.

Każdy może stać się ofiarą cyberataków, dlatego poprzez kampanię „nietańczjakcizagrają”, została zwrócona uwaga na problem, który może dotyczyć każdego. Głównym założeniem było zatańczenie (około 20 sekund) w wybrany przez siebie sposób – interpretując hasło „nie tańcz jak ci zagrają” do stworzonej na potrzeby projektu muzyki. Dodatkową wartością projektu była promocja tańca i wykorzystanie go w celu zwrócenia uwagi odbiorcy.

Hasło nietańczjakcizagrają jest nawiązaniem do przysłowia, które odwołuje się bezpośrednio do tańca oraz do przekazu , by nie dać sobą manipulować.

Pomysłodawczynią i koordynatorką projektu była Natalia Gorzelańczyk, autorka pracy o dance marketingu.

Pomagaj z Fundacją Santander

Dziękujemy!
516 925 400
Wybierz kwotę lub wprowadź własną

Uzupełnij swoje dane

Już za moment Twoja pomoc do nas dotrze! Potrzebujemy jeszcze Twoich danych, aby płatność została poprawnie zrealizowana.