Konferencja „Seniorze bądź bezpieczny”

W ramach programu grantowego „Haki na cyberataki” Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu wspólnie z Polską Platformą Bezpieczeństwa Wewnętrznego zorganizowały konferencję edukacyjną „Seniorze bądź bezpieczny”. Konferencja odbyła się 27 września 2022 r.,  na terenie Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Głównym założeniem projektu „Seniorze bądź bezpieczny” jest budowanie skutecznej obrony przed próbami wyłudzenia oszczędności oraz podnoszenie umiejętności bezpiecznego korzystania z narzędzi internetowych, w tym bankowości elektronicznej.

W wydarzeniu uczestniczyli liczni przedstawiciele instytucji państwowych, a wśród prelegentów byli m.in.: Marzena Atkielska, prezes zarządu Fundacji Santander, Tomasz Brodziak z Santander Bank Polska, policjanci Wydziału Prewencji KWP w Poznaniu: nadkom. Szymon Witczak i asp. Rafał Lipczewski, a także psycholog społeczny Agnieszka Hoffmann, przedstawiciel Fundacji Dziecko w Centrum, Justyna Piekarska.

W konferencji uczestniczyło kilkudziesięciu seniorów z Wielkopolski, a dodatkowo wydarzenie transmitowane było w internecie na kanale Youtube.

Na zakończenie spotkania policjanci przygotowali dla seniorów specjalny pokaz, w którym swoje umiejętności zaprezentowali przewodnicy psów służbowych z Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu wraz ze swoimi czworonożnymi partnerami.

Nie mogło zabraknąć pamiątkowych zdjęć, a każdy z seniorów otrzymał w prezencie pakiet gadżetów przypominających o bezpieczeństwie.

Pomagaj z Fundacją Santander

Dziękujemy!
516 925 400
Wybierz kwotę lub wprowadź własną

Uzupełnij swoje dane

Już za moment Twoja pomoc do nas dotrze! Potrzebujemy jeszcze Twoich danych, aby płatność została poprawnie zrealizowana.