Już 24 września V Bieg Charytatywny Północny Pomaga

Już w najbliższą sobotę 24 września bierzemy udział w V Biegu Charytatywnym Północny Pomaga.

Poniżej niezbędne informacje:

BIEG WIRTUALNY

Globalny bieg wirtualny Północny Pomaga w godz. 6.00-22.00 (CEST)

Uczestnik startuje w dowolnym miejscu na świecie, w sobotę 24 września 2022 r., pomiędzy godziną 6:00 a 22:00 (CEST),  z zachowaniem obowiązujących przepisów (w tym przepisów prawa o ruchu drogowym, Kodeksu Cywilnego i regulaminów terenów) oraz niezbędnych środków bezpieczeństwa, obowiązujących w kraju, w którym aktualnie przebywa podczas realizacji biegu.

W biegu wirtualnym dopuszczalne jest pokonywanie dystansu na rolkach, rowerze, hulajnodze oraz inne formy aktywności fizycznej.

BIEG STACJONARNY

Bieg stacjonarny Północny Pomaga odbędzie się w sobotę 24 września 2022 r. wg zasad:

START godz. 11.00 Work Cafe Santander Gdańsk, Grunwaldzka 472

8.30 – 10.30 ODBIÓR  PAKIETÓW STARTOWYCH

10.00 – 10.30 Kawa Mistrzów – spotkanie Aleksandry Lisowskiej i Przemysława Słowikowskiego z Zarządem Banku

10.30 – 10.45 powitanie i rozgrzewka

10.45 – 11.00 zajęcie pozycji wg kolejności:

Grupa 1 – BIEG w przedziale do 60 min.

Grupa 2 – MARSZOBIEG w przedziale 60 – 120 min

11.00 START

Uwaga! godz. 9.00  ODPRAWA dla wolontariuszy ws. zabezpieczenia trasy biegu – Biuro Makroregionu Północnego  Santander Bank Polska  Gdańsk.

META o godz. 13.00 Plac Zebrań Ludowych Gdańsk, Brama Oliwska

11.00 rozpoczęcie Pikniku:

11.45. PIERWSZA POMOC wejście I

12.00 ZUMBA rozciąganie wejście I

12.15 PIERWSZA POMOC wejście II

12.30 ZUMBA rozciąganie wejście II

12.45 występ artystyczny Gdyńskiego Chóru Kameralnego

13.00 FINAŁ PÓŁNOCNY POMAGA 2022

Podsumowanie PÓŁNOCNY POMAGA 2022

Dekoracja Najlepszych

Przekazanie czeku

15.00 Zakończenie Pikniku

Jeśli zapisałaś/eś się na bieg, sprawdź czy jesteś na liście zawodników. Poniżej prezentujemy listy zawodników biegu stacjonarnego:

marszobieg – lista uczestników dorosłych

marszobieg – lista dzieci

bieg stacjonarny – lista uczestników dorosłych

bieg stacjonarny – lista dzieci

WARTO ZAPAMIĘTAĆ

W biegu stacjonarnym pokonujemy  dystans 7,4 km  tylko biegiem lub marszem.

W pakiecie startowym otrzymasz: NUMER STARTOWY z agrafkami, Worek na depozyt wraz z etykietą, Opaskę wstępu na METĘ, Plecak bawełniany, drobne upominki i słowa piosenki „ Biegnijmy Razem gdzie lepszy jest świat …”

Podczas rejestracji zostaniesz poproszony o wypełnienie Oświadczenia o stanie zdrowia lub/i Oświadczenie rodzica. Druk możesz pobrać z naszej strony, wypełnić, wydrukować w domu i przekazać na STARCIE.

Po zakończeniu biegu: wirtualnego/stacjonarnego, pstrykaj fotki i zamelduj się na mecie Północny Pomaga, w mediach społecznościowych na stronie na stronie facebook Fundacji Santander (w komentarzu przypiętego posta) lub/i  na tablicy Wydarzenia V Biegu Charytatywnego PÓŁNOCNY POMAGA (wrzucasz zdjęcie w posta, a my  udostępniamy na wydarzeniu),  z hasztagiem: #podarujwytchnienie, #PółnocnyPomaga, #FundacjaSantander, #SantanderBankPolska, #FundacjaHospicyjna, #HospicjumDutkiewicza, #TumboTeam, #PółnocnyDlaDutkiewicza

NIEZBĘDNE MAPKI

… a już w sobotę zaśpiewamy razem:

Nie możesz pobiec, wesprzyj COW w Gdańsku

Osoby, które nie mogą wziąć udziału w Biegu, a chcą wesprzeć budowę Centrum Opieki Wytchnieniowej w Gdańsku, prosimy o dokonanie wpłaty na konto Fundacji Santander poprzez:

• przelew bankowy na rachunek 53 1090 1056 0000 0001 4750 0104
  • przelew BLIK na nr telefonu Fundacji Santander 516 925 400
  • płatności za pośrednictwem strony internetowej Fundacji Santander https://fundacja.santander.pl/donacje/
  • w tytule przelewu należy wpisać: darowizna

Wszystkie wpłaty przekazane do Fundacji Santander w dniach 1 – 30 września zostaną przekazane Fundacji Hospicyjnej na budowę Centrum Opieki Wytchnieniowej.