Pracownicy 1 i 3 oddziału Santander Bank Polska w Lesznie przeprowadzili projekt edukacyjny w DPS w Lesznie. Poprzez obserwację i rozmowę chcieli nauczyć się starości . Podczas spotkania pracownicy oddziałów wraz z opiekunami DPS i zaprzyjaźnionym Stowarzyszeniem Wygraj Siebie oraz członkami swoich rodzin będą umilać czas domownikom, program artystyczny , catering , rozmowy , oraz konkursy z nagrodami. Dodatkowo dzieci z naszych rodzin przygotowały piosenki biesiadne. W ramach projektu Wolontariusze zebrali w oddziałach nagrody dla kuracjuszy, zrobili kawę mrożoną oraz grilla. Projekt ma na celu bycie blisko człowieka, aby nie czuł się samotny, aby mógł się pośmiać i poczuć ,że jest ktoś na kim mu zależy. Pracownicy czujący się na siłach odwiedzą z opiekunami osoby leżące ,aby tez miały poczucie troski i towarzystwa. Projekt miał na celu pokazanie jak wygląda starość, uczył empatii , oraz cierpliwości i zrozumienia którego dziś tak bardzo brakuje.